Toernooien

 Op vrijdag 17 en zaterdag 18 februari 2017 werd voor de 20ste keer het“GOOI EN EEMLAND TOERNOOI” gehouden. In totaal hebben 36 pairs aan dit toernooi deelgenomen.
Hierbij de uitslagen van beide dagen.
EINDUITSLAG VRIJDAG 17 FEBRUARI:
Eindstand na 3 wedstrijden
Namen teamspelers Vereniging Voor Tegen Saldo W.P. Plaats
Saskia Schaft – Jan Reinders Almere B.C. 52 16 36 6 1
Aukje Velthuis – Gerrit Velthuis B.C.Almelo 37 9 28 6 2
Mariet Lubbers – Jan Lubbers B.C.Almelo 27 18 9 6 3
Ernst van Wijk – Ger Dijkstra B.V. the Jack 36 17 19 5 4
Joop de Bruin – Piet Krop B.C. ’t Gooi 26 15 11 4 5
Annie van Belzen – Wim van Belzen B.C. ’t Gooi 28 20 8 4 6
Jaap Verweij – Chris Verweij B.C. ’t Gooi 21 24 -3 4 7
Ineke Nagtegaal – Maus van Tol B.C.Badhoevedorp 36 29 7 3 8
Coby v.d. Wooning – Hans Pluck B.C.Oudenrijn 25 26 -1 2 9
Caroline de Graaff-Nonnie v. Dongen B.C.Oudenrijn 22 23 -1 2 10
Harry Beertema – Arie Zwaag B.C.Oudenrijn 21 24 -3 2 11
Aad Middelburg-Henny van der Hout I.B.C.Maasdijk 15 28 -13 2 12
Nico de Boer – John Klaver B.C. ’t Gooi 13 40 -27 2 13
Atie Jüch – Cees Pellikaan B.C.Oudenrijn 19 32 -13 0 14
Ria van de Ende – Piet Beishuizen I.B.C.Maasdijk 7 34 -27 0 15
Diny Cornelisse – Cor de Jager B.C.Gaasperdam 14 44 -30 0 16
EINDUITSLAG ZATERDAG 18 FEBRUARI:
Eindstand na 3 wedstrijden
Namen teamspelers Vereniging Voor Tegen Saldo W.P. Plaats
Frans Roberts – Frans Smulders B.C.Eindhoven 45 9 36 6 1
Elly van de Brink – Hans van de Brink B.C.Oudenrijn 38 16 22 6 2
Marga Huisman – Enne de Haan I.B.C.Slick 34 14 20 6 3
Marina v.d. Burgt – Henny v.d. Burgt O.S.V.Bowls Breda 27 16 11 6 4
Anneke Gillan – Simon Gillan I.B.C.Rotterdam 30 7 23 5 5
Gilia van Vliet – Jan van Vliet B.C. ’t Gooi 30 22 8 5 6
Jan Kraker – Hedy van de Tillaart B.C.Eindhoven 25 19 6 4 7
Riet Krop – Riek de Vreugd B.C. ’t Gooi 23 19 4 4 8
Maria Vos – Jan Amptmeijer B.C.Gaasperdam 23 21 2 4 9
Thea Snel – Sjaak Snel B.V.Oud Beijerland 29 24 5 3 10
Netty Kiljan – Herman Philip B.V. the Jack 24 23 1 3 11
Carolien v. Roozendaal – Theo Blanken B.C.Oudenrijn 17 18 -1 3 12
Hennie Maring – Eltjo Maring B.C.Almelo 32 21 11 2 13
Wil Lokkerbol – Adri Keijzer I.B.C.Rotterdam 25 25 0 2 14
Joke Aarsen – Nel Schouten B.V. the Jack 14 37 -23 1 15
Harry van Empel – Martin Sanders B.C.Eindhoven 12 27 -15 0 16
Gerard Crone – Peter de Vries I.B.C.Rotterdam 15 33 -18 0 17
Hans Gossen – Richard Volmer B.C. ’t Gooi 7 34 -27 0 18
Carola Sanders – Ed de Vink B.V. de Hangmat 14 45 -31 0 19
Ans Bolink – Joop Bolink B.C.Almelo 5 39 -34 0 20

Prijswinnaars vrijdag 17 februari

1e Prijs Saskia Schaft en Jan Reinders

2e prijs Aukje en Gerrit Velthuis

3e prijs Mariet en Jan Lubbers

Prijswinnaars zaterdag 18 februari

1e prijs Frans Roberts en Frans Smulders

2e prijs Elly en Hans van de Brink

3e prijs Marga Huisman en Enne de Haan

Nog wat foto’s van beide dagen